Vaksācija grūtniecības laikā

Vai tas ir atļauts?

Bieži uzdots jautājums no klientēm ir par vaksāciju grūtniecības laikā. Vai tas nekaitē topošajai māmiņai un bērnam? Un vai pēdējos mēnešos vaksācija var izsaukt pāragras dzemdības?

Daļa klienšu izvēlas pārtraukt vaksācijas, jo velās samazināt organisma stresu un veikt tikai atsābinošas procedūras grūtniecības laikā. Un daļa klienšu turpina vaksētie līdz pat dzemdībām un cītīgi gaida savu nākošo pierakstu.

Protams vienmēr labāk ir konsultēties ar savu ginekologu pirms veikt pierakstu. Tomēr pēc vairāku gadu pieredzes kā vaksācijas meistar varu teikt, ka visām manām klientēm ginekologs ir devis zaļo gaismu vaksācijām.

Ieteikums tomēr būtu izvērtēt savu sāpju slieksni un sevi nepārmocīt. Jo katrai klientei ir savs sāpju slieksnis un cita procedūru var izturēt pavisam viegli, bet cita ir iekrampējusies kušetē.

Dažreiz klientes pirmajos grūtniecības mēnešos nejūtas pārāk labi, jo moka nelabums un klientes izvēlas atgrieztie pie vaksācijas kad jūtas labāk vai kad vēders ir paaudzies tik liels, ka viņas vairs ne ko neredz un pašas netiek galā. Tādā gadījuma ir labāk sākt ar bikini maliņu vaksāciju un skatīties kādas ir sajūtas.

Un labāk ir pieturēties pie principa - ja esi regulāri vaksējusies, tad tik droši turpini arī grūtniecības laikā. Ja nekad neesi to darījusi vai ļoti reti, tad labāk pagaidīt un uzsākt ko jaunu pēc dzemdībām.

Bieži vien klientes uz vaksāciju nāk nedēļu pimrs dzemdībām. Lai gan tagad dzemdību namos tevi vair neskuj un spalvas nav problēma, tomēr sievietes bieži vien jūtas konfortablāk, ja spalvu nav.

 

+371 26 139 706

Dzirnavu iela 66, Rīga, LV–1050, Latvia

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

©2019 by www.vaksacijariga.lv. Proudly created with Wix.com Vaksācija Rīgā